הכנת תיקי עבודות בציור

תיק העבודות מכיל בין 10 ל-15 עבודות, בהתאם לדרישות הקבלה. 
העבודות יהיו במדיומים ובחומרים שונים.
מלבד הצגת המקור בועדת הקבלה, תיק העבודות יכיל צילומים מקצועיים של היצירות, המעבירות בצורה בהירה את הרעיון שמאחורי.
רצוי שהתיק יכיל מגוון של חומרים וטכניקות שיעידו עלייך כיוצר/ת מקורי/ת, מעניין/ת ומסקרן/ת.

הכנת תיק עבודות

במהלך הלימודים להכנת הפורטפוליו, יינתן ידע רקע מתולדות האמנות ונלמד על אמנים חשובים החל מתקופת המודרניזם ועד האמנות העכשווית.
על תיק העבודות להיות בגודל אחיד. מאוד חשוב לראות בתיק את הדמיון, המקוריות ופיתוח רעיון .
תיק העבודות אינו הקריטריון היחיד  לקבלה ללימודים. ישנו גם הראיון האישי.
את ההכנה אליו ניתן לקבל במסגרת ההנחיה בסטודיו.

תקשורת חזותית

תחום העיצוב הגראפי ותקשורת "ההמונים" כפי שהוא באה לידי ביטוי בעיקר בעולם הפרסום כיום, יכול לבוא לידי ביטוי בתיק עבודות הכולל רישומים, ציורים , צילומים ושילובם עם ציור (קולאג'ים), עבודת פוטושופ, יצירת כרזות, עיבוד תמונה.

צילום

בתיק העבודות בעיקר יוצגו צילומים בצבע ובשחור לבן וכן קולאג'ים, רישומים ואף עבודות המעובדות בפוטושופ. נושאי העבודה הינם מגוונים וכוללים צילומי טבע, צילום דיוקן, צלום אופנה, צילום תיעודי ופרסום. נלמד על צלמים חשובים החל מתקופת עידן המצלמה ועד ימינו, כמו כן רקע קצר בתולדות האמנות המודרנית והעכשווית.

תרפיה באומנות

מיועד גם עבור מי שרוצה להשלים שעות אמנות (כ-100 עד 300 שעות) לצורך תהליך ההרשמה ללימודי תראפיה לתואר שני. תיק העבודות מכיל יצירות העוסקות ב״אני הפנימי״, באסוציאציות ובתכנים פסיכולוגיים אישיים. חומרי הגלם ליצירה הם בין היתר גם נושאים הקשורים לרגשות המבקשים התבוננות ותשומת לב לקונפליקטים מנטאליים ולשאלות פנימיות עמוקות.

עיצוב תעשייתי

זהו תחום שעוסק בעיצוב מוצרים, המצאתם ושיפורם כמו גם פיתוחם החדשני תוך התחשבות באלמנטים היסטוריים, חברתיים, כלכליים, סביבתיים וטכנולוגיים.
התיק יכלול מגוון עבודות החל מציורים עם נימה אישית , צילומים המשלבים רעיון של השתנות, רישומים וסקיצות המדמים חפצים פונקציונאליים בהשראת נושאים שונים.

אדריכלות ועיצוב פנים

זהו תחום העוסק בעיצוב חלל פנימי וחיצוני. מדובר על תחום של עיצוב חללים פרטיים ו/או מסחריים, ציבוריים, תוך שימת לב בעיקר על מימדים אסתטיים, טכנולוגיים ותרבותיים. העבודות יהיו ברובן תלת ממדיות וייעשו בחומרים שונים, וכמו כן יכללו רישומים המתארים התמודדות עם פרספקטיבה, מבנים וחפצים. יש לכלול גם ציורים ותיעודם בצילום.

תיק עבודות - תקשורת חזותית

תיק עבודות - צילום

תיק עבודות - תרפיה באומנות

תיק עבודות - עיצוב תעשייתי

תיק עבודות - אדריכלות ועיצוב פנים

להרשמה לשיעור הכנת תיק עבודות - השאירו פרטים