קורס ציור למתחילים

לימודי הציור בקורס מיועדים למשתתפים החל מגיל 18 ומעלה. זהו קורס בסיסי להיכרות עם טכניקות הרישום והצבע של 12 מפגשים שבועיים, 3 שעות כל מפגש

מפגשים 1-4 : יוקדשו ללימודי הרישום בעפרונות גרפית, פחם ועפרונות צבעוניים. נכיר סוגי ניירות. ניצור רישומי טבע דומם, נוף, מצילום ומהתבוננות. נלמד ליצור אפקטים תלת ממדיים, את חוקי הפרספקטיבה ואת אשליית הנפחיות.
נלמד כיצד ליצור אשליה של עומק, ניגודיות (קונטרסטיות), מערכת יחסים בין הצורות והגוונים, עולם של כהויות ובהירויות.

מפגשים 5-8 : נלמד את עולם הצבע,  משפחות צבעים, ערבובי צבעים, שכבות וטקסטורות. נלמד לצייר נוף צבעוני, נעבוד עם צבעי מים, פסטל שמן, אקריליק, נלמד את סוגי המכחולים, נעבוד על קנווס ונלמד לשלב חומרים וטכניקות (כמו משחת עיצוב).

מפגשים 9-12 : נלמד כיצד לצייר פנים (דיוקן) באופן בסיסי. נלמד לפתח שפה אישית בעזרת כלים להגברת הדמיון, נלמד מהו ציור מופשט ונעבוד עם שפכטלים. ניצור בטכניקת הקולאג' וניצור בסגנון סוריאליסטי. נלמד כיצד להשתמש בתכנים שלנו מהתת מודע האישי ומהעולם האסוציאטיבי הפנימי.

התקדמות התלמידים בקורס תלויה  ביכולתם לתרגל מעט גם בבית, לסיים עבודות משבוע לשבוע, להשקיע חריצות, סבלנות ורצון למחויבות.

את החומרים רוכשים התלמידים מרשימת ציוד המותאמת לתהליכי העבודה במהלך 12 המפגשים.

עלות הקורס 1500 ש"ח. 

ניתן להגיע למפגש היכרות. עלות ההתנסות 150 ש"ח, וכוללת את החומרים הניתנים בסטודיו. 

לפתח את השפה האישית בתוכנו

נלמד מהו טיבו של עולם הרישום: נעבוד עם חומרים מגוונים. 

בהמשך נעבוד באקוורל (צבעי מים) – טכניקה מיוחדת בפני עצמה שיש ללמוד את עדינותה והשקט שבה.
נכיר את סוגי המכחולים ואת ערכת צבעי המים שבעזרתם ניצור עולמות ייחודיים.
עולם הצבע יתגלה לנו בעזרת טכניקות עבודה עם מרקמי צבעי האקריליק, הבנת האיכויות של צבע סמיך מול דליל, תנועות היד עם המכחול, השפעת מילוי השכבות ליצירת עומק בציור הצבע. 

כדי להירשם אל קורס ציור למתחילים - השאירו פרטים