סדנת ריפוי "רוח צבעי הצליל"

מתי לאחרונה נתת לעצמך ריפוי נפשי

מתי לאחרונה נתת לעצמך לחוות את מגע החימר? להתמזג עם הצבע? ליצור עם כל החושים? בואו לקבל כלים לשינוי פנימי שמאפשר חופש ושחרור יצירתי מתוך ריפוי הנפש וביטוי המהות הפנימית.  בואו להסיר מחסומים, ביקורת עצמית, ציפיות והגדרות! 

12 מפגשי הסדנא מאפשרים שילוב של  יצירה בחומרים פלסטיים תוך כדי מסע אל הרוח והנפש של כל אחד ואחת. הסדנא  ייחודית,  ומטרתה פיתוח היצירתיות האישית. היצירה שוכנת אצל כל אחד ואחת מאיתנו ובאה לידי ביטוי בתחומים שונים בחיינו, בהשראה, במחשבה, ברגש ובחומר.

הסדנא תפתח ערוצים חדשים ליכולת יצירתית אישית  בתחומי החיים השונים כגון: בריאות פיזית ומנטלית, קריירה,  זוגיות, עבודה, וחיי משפחה. היא מביאה להתעוררות הגוף והנפש ליצירה, מקנה תפיסת מציאות חדשה ומרעננת, ומלווה ביכולת לראות את היופי הגלום סביבנו , במסע החיים.

מטרת הסדנא היא לתת ביטוי לעצמי האמיתי,  להקשיב לקול הפנימי שלנו, לפתח את הדמיון, האינטואיציה, לפתח את התת-מודע, את הילד שבנו, המשתעשע והמשחק. 

בעקבות הסדנא נוכל להיכנס לנבכי הנפש ולעבור תהליך ריפוי, ללא מילים או ניתוח פסיכולוגי מודע אלא שחרור פנימי בעזרת יצירה.

העידן החדש מציף אותנו בידע ובדרכים שונות להגיע למודעות גבוהה ולגלות את הכוח הפנימי המניע אותנו כבני אנוש, את אנרגיית החיים.

אנרגיה (רוח) יוצרת חומר, החומר יוצר יצירה (צבעים, בדים, חומרים פלסטיים), והיצירה יוצרת תקשורת.

מה נעשה בסדנת ריפוי - רוח צבעי הצליל

הסדנא תיתן מרחב לתקשורת בינאישית דרך סוגים שונים של יצירה ובמגוון טכניקות וחומרים:

ציור, פיסול, כתיבה, דמיון מודרך, תרגילי נשימה ומדיטציה, דינאמיקה קבוצתית, תנועה,  מוסיקה בעלת תדרים המיועדים לפתיחת ערוצי אנרגיה בגוף. יתקיים שילוב ידע תיאורטי וטקסטים הקשורים לנושאי היצירה ומוסיפים העשרה וכיווני הבנה  חדשים ליצירה.

המפגשים יכללו תהליכי תרגום רגשות לקווים, צבעים וצורות. נבין את משמעות הצבעים, העוצמה של כל אחד מהם. אפיונים תרבותיים, אמנותיים, פיסיים ונפשיים. נלמד על הניגודים שבתוכנו- ניגודים המשלימים לאחד, שהוא המנוף של כוח היצירה. נכיר את השילוב בין שתי האונות של המוח בעזרת תרגול ייחודי ויצירתי. נעסוק בתהליכי חלומות אישיים, בזיכרונות, ובמצבי תודעה. נכיר את ההרמוניה המופלאה ויחסי גומלין בין צבעי הקשת, מבנה סדר הצלילים ומרכזי האנרגיה היצירתית בגוף הפיזי. 

ובעיקר, ניצור יצירות נפלאות ביחד!

כדי להירשם אל סדנת ריפוי "רוח צבעי הצליל" השאירו פרטים